نیازمند یاری شما هموطن عزیزهستیم!

ویزیت ایران دات اینفو – پروژه ای است به منظور آشنایی درست و بیشتر گردشگران با زیبایی ها و شگفتی های کشور عزیزمان ایران. همانطور که میدانید رسانه های غربی تصاویر کاملا اشتباه و فریب انگیزی از ایران و ایرانی میدهند. همین موضوع باعث شده است تا تقریبا همه هموطنانی که در خارج از کشور هستند تجربه برخورد با افرادی را داشته باشند که ایران را سرزمینی ترسناک – منزوی و متنفر از جهان و جهانیان تلقی کرده اند. همچنین آنچه که در رسانه ها از ایران نشان داده میشود – اکثرا تصاویر راهپیمایی ها و تکابیر ضد غرب – شلوغی ها و ناآرامی ها و … است. و به ندرت دیده میشود که از زیبایی های این مهد تمدن سخن گفته شود.
به همین منظور ما – جمعی از دانشجویان ایرانی ساکن در خارج از کشور – بر آن شدیم تا وبسایتی با محتوای زیبایی های گردشگری ایران بسازیم تا نه تنها تلنگری بر صنعت گردشگری ایران زده باشیم – بلکه شاید بتوانیم قدم کوچکی در تصحیح تصویر غلط داده شده از کشور عزیزمان برداریم.
گفتنی است این وبسایت هیچگونه فعالیت سیاسی نخواهد داشت و هدف تنها معرفی زیبایی های ایران و ایرانی به دور از تاثیر هر دولت و حکومتی است.

تحقق هدف بزرگی که برای این وبسایت در نظر گرفته شده است تنها با همراهی شما دوست عزیز ممکن میگردد. کافی است تنها یک مقاله (به زبان انگلیسی) از یکی از دیدنی های ایران عزیزمان ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت ثبت گردد. شاید که بتوانیم با کمک یکدیگر به همه نشان دهیم ایران رسانه ای با ایران حقیقی زمین تا آسمان فرق دارد!

هم اکنون به تیم ویزیت ایران دات اینفو بپیوندید. (لیست تیم)

وبسایت ویزیت ایران دات اینفو یک وبسایت غیرتجاری بوده و هیچگاه از آن برای کسب درآمد استفاده نخواهد شد. تمامی هزینه های این وبسایت توسط اعضا -علاقه مندان و بازدیدکنندگان به صورت اهدایی تامین میگردد.

کافی است ایمیل خود را از اینجا برای ما بفرستید تا به زودی با شما ارتباط برقرار شود.

« (Previous Post)


9 Comments to نیازمند یاری شما هموطن عزیزهستیم!

 1. mehdi jalili says:

  salam.sepasgozaram az in harkate ziba. hamejoore mitunid ruye man hesab konid

 2. ali ghasem of says:

  Hi

 3. Adel says:

  منتظر تماس شما خواهم بود

 4. Leila says:

  Greetings, thank you for your informative website. It’s wonderful to see young Iranians proud of their heritage. I was born in Iran and plan to go back after 37 years. Can you give any advise on how to find a place to stay? I heard women are not allowed to do much without a man in Iran. Also how can I find people I can connect to based on shared interest before I go there. I would appreciate any advise you could give.
  Thank you and best wishes to you. Leila

 5. سلام میخام تا هر چ میدونم کمک کنم

 6. reihaneh says:

  hi. ur team start nice project . and i hope could help u.

 7. شکیل فتح اله زاده says:

  سلام من مایل به همکاری هستم.ایمیلم رو میذارم من دانشجوی معماری هستم وتسلط کامل به زبان انگلیسی دارم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2024: Visit Iran - The cradle of civilization | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress